Asya Kupası Yarı Final Canlı Maç İzle Rehberi – 6-7 Şubat 2024

Avrupa ve Dünya futbolunda kulüplerin devam ettiği şampiyonluk, uluslar arası kupalar ve kümede kalma yarışı süreci tüm hızıyla sürüyor. Ancak tam da bu esnada Asya Kupası’nda da heyecan başladı. Milli takımlarında boy göstermeye başlayan yıldız isimler, Asya Kupası’nda ülkelerini zafere taşımaya çalışacak. 2022 Dünya Kupası’na da ev sahipliği yapan Katar’da düzenlenen bu turnuva, futbolu seven herkesin takibine takılacak başlıca organizasyonlardan biri oldu. 2022’de Dünya Kupası’nda izleyenlere büyük heyecanlar yaşatan birçok Asya kıtası ekibi, bu kupayla birlikte yeniden görücüye çıkıyor.

Futbolun en büyük yıldızlarından bir kısmının bir araya geleceği bu organizasyonda, grup aşaması maçları da oldukça kritik. Dünya Kupası’na katılamayan ve yıldız oyuncuları bulunan birçok ekip; eleme maçlarında yeni jenerasyon oyuncularıyla ilk defa uluslar arası alanlarda boy göstermiş oldu. Dünya’nın en büyük kıtası Asya’nın zirvesine çıkacak ekip, 2026 Dünya Kupası’nda da iddialı bir görüntü sergileyebilir. Aynı anda devam eden Afrika Uluslar Kupası’nda da aynı durum geçerli. Aynı anda süregelen iki dev kıtanın kupası, benzer günlerde sahibini bulacak.

Futbolun heyecanının takip edildiği başlıca adresler olan canlı maç izle siteleri, milli maçlarda da oldukça aktif. Taraftarium, justin tv, jokerbet tv, penaltısports, alkolig sports gibi oluşumlar; tüm maçları ücretsiz olarak yayınlamakta. Asya Kupası Yarı Final 6-7 Şubat 2024 fikstürü, her turnuvada olduğu gibi canlı maç izle sitelerinde izleyiciyle buluşacak. Kış aylarında hem lig hem de uluslar arası turnuva izlemek isteyenler, canlı maç izle sitelerini bu heyecan için değerlendirebilirler.

Ürdün – Güney Kore (Salı 18:00)

Ürdün: Aby Laila; Nasib, Al-Arab, Al-Ajalin; Haddad, Ayed, Sadeh, Al-Mardi; Al-Taamari, Olwan; Al-Naimat

Güney Kore: Hyeon-woo; Tae-hwan, Kim Min-jae, Young-gwon, Young-woo; Jin-seop, In-beom; Kang-in Lee, Heung-min Son, Hwang Hee-chan; Gue-sung

İran – Katar (Çarşamba 18:00)

İran: Beiranvand; Rezaeian, Kanaanizadegan, Khalilzadeh, Hajsafi; Ezatolahi, Ghoddos; Jahanbakhsh, Taremi, Mohebi; Azmoun

Katar: Barsham; Al-Rawi, Mukhtar, Mendes; Ro-Ro, Gaber, Fatehi, Al-Haydos, Muneer; Ali, Afif