Copa America 2024 Çeyrek Final Maç Programı – 7 Temmuz 2024

Güney Amerika’da ve hatta “Yeni Dünya”nın tamamında ulus takımlarının zirve organizasyonu olarak bilinen Copa America, iki hafta önce nihayet başladı ve grup aşamasının sonuna gelindi. Milli takımlarında boy gösteren yıldız isimler, Copa America’yı kazanmak için zorlu bir yarışın içerisine girdi. Bu yıl ilk defa ABD’de düzenlenen dev turnuva, futbolu seven herkesin takibine takılacak başlıca iki organizasyondan biri oldu. EURO 2024’le birlikte gün geçtikçe arttığı görülen futbol tutkusu, Güney Amerika futbolunu sevenlerde ise Copa America’yla birlikte katbekat artıyor. Futbol kalitesinin ilk maç itibarıyla ümit vermesi, yaz aylarının gece – gündüz futbolla geçeceğini müjdelemekte.

Futbolun en büyük yıldızlarının bir araya geldiği bu organizasyonda, 16 ülkenin milli takımları karşı karşıya geliyor. Güney Amerika devlerinin ve Kuzey Amerika’nın iddialı ekiplerinin zorlu mücadelelere gireceği turnuvada favoriler de netleşmeye başladı. Lionel Messi’nin 7. kez lider isim olduğu Arjantin, her Copa America’da iddiasını koruyan Brezilya ve son yıllarda çıkan jenerasyonuyla da fark yaratan Uruguay; Copa America 2024’te de kupayı kazanmak için kıyasıya bir mücadele verecek. 16 takımdan 8’inin veda ettiği bu aşamada ise, çeyrek final maçları sonunda yarı final eşleşmeleri netleşecek.

Futbolun heyecanının takip edildiği başlıca adresler olan canlı maç izle siteleri, milli maçlar döneminde de oldukça aktif. Taraftarium, justin tv, jokerbet tv, penaltısports, alkolig sports gibi oluşumlar; tüm maçları ücretsiz olarak yayınlamakta. Copa America 2024 çeyrek final maçları 7 Temmuz 2024 fikstürü, her zaman olduğu gibi canlı maç izle sitelerinde izleyiciyle buluşacak. Yaz aylarının baş edilemeyen sıcaklarında da canlı maç izle siteleri, futbol heyecanının adresi olmaya devam ediyor.

Kolombiya – Panama (01:00)

Kolombiya: Vargas; Munoz, Sanchez, Cuesta, Mojica; Rios, Uribe, Arias; Rodriguez, Cordoba, Diaz

Panama: Mosquera; Murillo, Farina, Cordoba, Harvey, Davies; Blackman, Martinez, Welch, Barcenas; Fajardo

Uruguay – Brezilya (04:00)

Uruguay: Rochet; Nandez, Araujo, Mathias Olivera, Vina; Ugarte, Valverde; Pellistri, De la Cruz, Cristian Olivera; Nunez

Brezilya: Alisson; Danilo, Militao, Marquinhos, Arana; Guimaraes, Gomes; Raphinha, Paqueta, Rodrygo; Endrick