Copa America 2024 Yarı Final Maç Programı – 10-11 Temmuz 2024

Güney Amerika’da ve hatta “Yeni Dünya”nın tamamında ulus takımlarının zirve organizasyonu olarak bilinen Copa America, iki hafta önce nihayet başladı ve grup aşamasının sonuna gelindi. Milli takımlarında boy gösteren yıldız isimler, Copa America’yı kazanmak için zorlu bir yarışın içerisine girdi. Bu yıl ilk defa ABD’de düzenlenen dev turnuva, futbolu seven herkesin takibine takılacak başlıca iki organizasyondan biri oldu. EURO 2024’le birlikte gün geçtikçe arttığı görülen futbol tutkusu, Güney Amerika futbolunu sevenlerde ise Copa America’yla birlikte katbekat artıyor. Futbol kalitesini üst düzeye çıkaran dev ekipler, gece gündüz futbol keyfinin kesintisiz sürmesini sağladı.

Futbolun en büyük yıldızlarının bir araya geldiği bu organizasyonda, 16 ülkenin milli takımları karşı karşıya gelmekteydi. Güney Amerika devlerinin ve Kuzey Amerika’nın iddialı ekiplerinin zorlu mücadelelere gireceği turnuvada favoriler de netleşmeye başladı. Lionel Messi’nin 7. kez lider isim olduğu Arjantin, yeni jenerasyonuyla da iddialı olan Uruguay, James Rodriguez’in küllerinden doğduğu Kolombiya ve turnuvanın sürpriz ekibi Kanada; 12 takımı geride bıraktı ve yarı finalist oldu. Son 4’e kalan ve oyunuyla beğeni toplayan bu ekipler, finale kalmak ve kupayı kazanmak adına bu hafta karşı karşıya gelecek.

Futbolun heyecanının takip edildiği başlıca adresler olan canlı maç izle siteleri, milli maçlar döneminde de oldukça aktif. Taraftarium, justin tv, jokerbet tv, penaltısports, alkolig sports gibi oluşumlar; tüm maçları ücretsiz olarak yayınlamakta. Copa America 2024 yarı final maçları 10-11 Temmuz 2024 fikstürü, her zaman olduğu gibi canlı maç izle sitelerinde izleyiciyle buluşacak. Yaz aylarının baş edilemeyen sıcaklarında da canlı maç izle siteleri, futbol heyecanının adresi olmaya devam ediyor.

Arjantin – Kanada (Çarşamba 03:00)

Arjantin: Emiliano Martinez; Molina, Romero, Lisandro Martinez, Tagliafico; De Paul, Mac Allister, Lo Celso, Gonzalez; Messi, Lautaro Martinez

Kanada: Crepeau; Johnston, Bombito, Cornelius, Davies; Osorio, Eustaquio; Laryea, David, Shaffelburg; Larin

Uruguay – Kolombiya (Perşembe 03:00)

Uruguay: Rochet; Varela, Gimenez, Olivera, Vina; Valverde, Ugarte; Pellistri, De la Cruz, Araujo; Nunez

Kolombiya: Vargas; Munoz, Sanchez, Cuesta, Mojica; Rios, Lerma; Arias, James Rodriguez, Diaz; Cordoba