EURO 2024 Eleme Maçları Canlı Maç İzle Rehberi – 16 Haziran 2023

Futbolda kulüplerin şampiyonluk, Avrupa kupaları ve kümede kalma yarışı bu sezon için noktalandı. Lig temposunun geride kaldığı bu süreçte ise, ilk olarak milli maç takvimi devreye girdi. Milli takımlarında boy gösterecek yıldız isimler, EURO 2024’e katılmak için zorlu bir yarışın içerisine girdiler. Önümüzdeki yıl Almanya’da yapılacak olan EURO 2024, futbolu seven herkesin takibine takılacak başlıca organizasyon olacak. Farklı şehirlerde yapılan EURO 2020’deki büyük heyecan, Almanya’da yeniden dirilecek.

Futbolun en büyük yıldızlarının bir araya geldiği bu organizasyon öncesinde oynanacak elemeler de oldukça kritik. Birçok Avrupa devinin zorlu mücadelelere girdiği bu bölümde; kupanın favorileri de netleşmeye başlayacak. Özellikle Milli Takımımız’ın zorlu maçlara çıkacağı bu dönem, ülkemizin kupadaki varlığını kanıtlaması için de büyük önem arz ediyor. Üst üste üçüncü kez EURO tecrübesi yaşamak isteyen Türkiye; bu seferki heyecanını hüsranla sonlandırmamayı umuyor. Avrupa’nın önemli yeteneklerini barındıran Milli Takım havuzumuzdan ilk beklentimiz, 2024’te makus talihi kırmaları yönünde.

Futbolun heyecanının takip edildiği başlıca adresler olan canlı maç izle siteleri, milli maçlar döneminde de oldukça aktif. Taraftarium, justin tv, jokerbet tv, penaltısports, alkolig sports gibi oluşumlar; tüm maçları ücretsiz olarak yayınlamakta. EURO 2024 Elemeleri 16 Haziran 2023 fikstürü, canlı maç izle sitelerinde izleyiciyle buluşacak. Yaz aylarının futbol heyecanı da canlı maç izle sitelerinde sizlerle!

Andorra – İsviçre (Cuma 21:45)

Andorra: Alvarez; Jordi Rubio, Llovera, Guillen, Alavedra, Garcia; Jesus Rubio, Marc Vales, Eric Vales, Cervos; Rosas

İsviçre: Sommer; Lotomba, Akanji, Elvedi, Rodriguez; Freuler, Zakaria, Xhaka; Amdouni, Seferovic, Vargas

Malta – İngiltere (Cuma 21:45)

Malta: Bonello; Muscat, Apap, Borg; Mbong, Grech, Guillaumier, Yankam, Camenzuli; Jones, Nwoko

İngiltere: Pickford; Trippier, Guehi, Maguire, Shaw; Gallagher, Rice, Henderson; Saka, Kane, Rashford

Danimarka – Kuzey İrlanda (Cuma 21:45)

Danimarka: Schmeichel; Bah, Kjaer, Christensen, Maehle; Norgaard, Eriksen, Höjbjerg, Jensen; Wind; Höjlund

Kuzey İrlanda: Peacock-Farrell; Cathcart, Evans, Brown; Bradley, McNair, Charles, Thompson, Lewis; Charles, Whyte

Letonya – Türkiye (Cuma 21:45)

Letonya: Steinbors; Savalnieks, Oss, Cernomordijs, Sorokins; Ciganiks, Tobers, Zjuzins, Ikaunieks; Uldirikis, Gutkovskis

Türkiye: Mert Günok; Zeki, Merih, Abdülkerim, Ferdi; Salih Özcan, Hakan Çalhanoğlu, Orkun; Cengiz Ünder, Kerem, Barış Alper