Futbol Maçı İzlemek İçin Ne Gerekli?

Teknolojinin hayatımızdaki her alana temas etmesi, günümüz Dünya’sının sürekli olarak güncellenmesi durumunu ortaya çıkardı. 2000’li yıllara girdiğimiz Dünya ile bugünkü Dünya arasında oldukça büyük farklar bulunmakta. Ulaşım, iletişim ve daha nice konuda teknolojinin üstünlüğünü net bir biçimde görmek mümkün. Futbol maçı izlemenin prensipleri de benzer bir biçimde şekillenmekte. 25 yıl önce uydu alıcı satın alınma pratiğine geçen maç izleme deneyimi, günümüzde ise televizyonun tek bir tuşuna entegre oldu. Artık her canlı maç izle uygulamasının Smart TV versiyonunu kolayca bulabilmek mümkün.

Ülkemizde faaliyet gösteren canlı maç izle uygulamaları, birçok noktada kullanıcılarının takdirini kazanmayı başarır. Yoğun ilginin olduğu günlerde eleştiri oklarını üzerine çeken bu kuruluşlar, günün sonunda müşteri memnuniyeti adına azami çaba göstermeye devam eder. Bu yazıda, Türkiye’de futbol maçı izlemek için gerekli olan popüler ücretli uygulamaların içerik skalası değerlendirilmiştir. Uygulamalar bazında ortaya çıkan sonuçtan kullanıcıların tercihini hangi yönde yaptığını gözlemlemek mümkün.

beIN Connect Canlı Maç İzle

Canlı maç izleme uygulamalarının en eskisi olan beIN Connect, bu yıldan itibaren TOD TV adıyla hizmet vermektedir. beIN’in spor ve spor haricindeki tüm hizmetlerini bir uygulamada kapsayan TOD, izleyicilere yüksek kalitede izleme deneyimi sağlamaktadır. Birçok Oscar ödüllü film, tek tıklamayla beIN Connect uygulaması üzerinden izlenebilmektedir. beIN’in kalite vaadi, Trendyol Süper Lig ve haricindeki tüm spor turnuvalarında da birçok kez test edilmiş ve başarıya ulaşmıştır.

Süper Lig canlı maç izle seçeneklerinin yanı sıra İngiltere Premier Ligi, Almanya Bundesliga, Fransa Ligue 1, Euroleague gibi önemli turnuvaların başlıca adresi de beIN Connect olmuştur. Tek bir uygulamayla sporun birçok dalına ulaşabilen kullanıcılar, uygulama arşivinden eski maçları da görüntüleyebilmektedir.

S Sport Canlı Maç İzle

Yakın dönemde spor yayıncılığında büyük bir etki gösteren S Sport, özellikle de yakın döneme dek yayımladığı Premier Lig maçlarıyla adını duyurdu. Futbolun 1 numaralı lokal liginde başarılı spiker performansları ve yüksek kalitede yayın sağlayan S Sport, dijital uygulamalarıyla da dikkat çekmeyi başardı. Yalnızca spor yayınları yapan S Sport’un Smart TV uygulaması, kullanıcıların uygulama içerisindeki tüm sporların detaylarına da vâkıf olmasını sağlar.

İtalya Serie A, Formula 1, La Liga ve basketbolun zirvesi NBA gibi önemli turnuvalara ev sahipliği yapan S Sport; futbol maçı haricindeki performanslarıyla da kullanıcıların takdirini kazanmıştır.

EXXEN Canlı Maç İzle

Yayıncılık dünyasının en yenilerinden olan EXXEN, spor uygulamasında farklı bir yöntem izlemektedir. Uygulamanın spor paketini EXXENSPOR adıyla müşterilerinin beğenisine sunan uygulama; Şampiyonlar Ligi başta olmak üzere, tüm Avrupa kupaları maçlarını yayınlar. Uygulamanın EXXEN aboneliğini tercih eden kullanıcılar, maç izleme yetkisine sahip değildir. Ancak EXXENSPOR’un tam paketini alanlar, uygulamanın tüm detaylarına erişebilmektedir.

Ülkemizdeki dev ekiplerin Avrupa futbolunda göstereceği performansların tamamı, EXXEN aracılığıyla izleyicilerin huzuruna çıkmaya devam edecek.