beIN Connect Ücreti Ne Kadar?

Süper Lig canlı maç izle seçeneklerini araştıran taraftarlar, günümüz koşullarında yüzlerce seçeneğe ulaşabilmektedir. Ancak bu seçenekler içerisinde yayın yetkisi bulunan tek kuruluş beIN Connect’tir. 2010’lu yılların sonlarında Digitürk’ü satın alarak Türkiye topraklarında yayın hayatına başlayan beIN grubu, Digitürk’ten devraldığı Süper Lig yayıncılığını sürdürüyor. Günümüz teknolojisine uygun yayın formatları ve abonelik sistemi ise, beIN Connect’in çok daha fazla talep görmesine olanak sağladı. Uydu cihazlarıyla birlikte online paketlerin de devrede olması, beIN Connect’in çok daha yaygın bir biçimde kullanılmasını beraberinde getirdi.

Digitürk döneminden hafızalarda kalan uydu alıcılar son yıllarda epey azaldı. Ülkemizdeki internet kalitesinin yükselişiyle birlikte online aboneliklerin sayısı ise katlanarak artıyor. beIN Connect ücretinin dijital ortamda daha ucuz olması, online aboneliklerin artmasındaki en önemli etkenlerden biri olarak gösterilir.

Digitürk Paketleri

Ülkemizde futbol tutkunlarının hatırı sayılır bir kısmı, uydu alıcısı aboneliklerini devam ettirmektedir. Bu abonelerin uzun yıllar boyunca Digitürk bünyesinde yer alması, yeni kullanıcılara oranla çok daha düşük fatura ücretleri ödemelerini sağlar. Ancak yeni kullanıcıların çok büyük bir kısmı, beIN Connect’in uydu sistemlerine dahil olmamayı tercih eder. Özellikle de beIN Connect’in Smart TV, android ve Apple gibi platformlarda daha ucuza izlenebilmesi; uydu alıcısı döneminin yeni nesilde hatırlanamaz bir noktaya doğru ilerlemesine yol açtı.

Ucuz ve güvenilir yayınlarla Süper Lig’i takip etmek isteyenler, Digitürk döneminden gelen uydu alıcılarını bir kenara bırakmaktadır.

beIN Connect Online Ücretleri

İnternet teknolojisinin gün geçtikçe farklı gelişmelerin önünü açması, futbol endüstrisinde de etkisini hissettirdi. beIN Connect’in online uygulamaları da, futbolun internetle buluşmasını kanıtlayan unsurlardan biridir. Dünya’da birçok ülkede online maç izle seçenekleriyle ön plana çıkan beIN, ülkemizde de son yıllarda bu alandaki başarısını göstermektedir. Online abonelik alan kullanıcılara uygun fiyatlardan maç izleten uygulama, bu yılın ilk günlerinde TOD ismini almıştır. TOD uygulamasıyla birlikte içerik kapsamını daha da genişleten beIN, spor haricindeki yayınlarıyla da önemli bir kitle elde etmiştir.

beIN Connect uygulamalarının aylık ücretleriyle ilgili detaylar, iki önceki yazımızda yer almaktadır:

beIN Connect Uygulaması Ücretli Mi?

Süper Lig Canlı İzle

Ülkemizde futbolun en üst seviyesi olan Trendyol Süper Lig, bu yıl da oldukça heyecanlı bir tabloyu izleyicilerine sunuyor. Önceki yıllarda son haftaya 4 takımın şampiyonluk ihtimalinin olduğu senaryoları dahi gören ligimiz, bu yıl ise iki takımın net üstünlüğüyle ilerliyor. 12. haftanın sonunda puanları eşit bir şekilde zirvede yer alan Fenerbahçe ve Galatasaray; birbirileriyle oynayacakları kritik eşleşmelerle de merak unsuru haline geldi.

Süper Lig yarışına dair tüm bilgiler, detaylı analizler ve eski maçlar; beIN Connect kalitesiyle tüm sezon boyunca izleyicinin huzuruna çıkacak.

Derbi Maçını Nasıl İzlerim?