Derbi Maçını Nasıl İzlerim?

Tüm Dünya’da olduğu gibi, ülkemizde de futbolun en çok takip edildiği anların birçoğu derbi maçlara aittir. Ülke futbolunun devlerinin bir araya geldiği bu mücadelelerde, ağırlıklı olarak aynı şehir içerisinde oluşan rekabet ön plandadır. Dünya’da El Classico, Glasgow derbisi, Londra derbileri ve daha birçok önemli büyük maçın da yoğun bir şekilde takip edildiğini görmek mümkün. Türkiye’de ise dört büyükler olarak tarif edilen Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un birbirleriyle oynadığı maçlar aynı ilgiyi görür.

Ülkedeki neredeyse her insanın futbola kilitlendiği bu anlar, derbi maçının izlenmesini sağlayan canlı maç izle platformları sayesinde izleyiciye ulaşır. Bu platformların büyük bir kısmı internet aracılığıyla seyirciye ulaşır. Günümüzde dahi devam eden analog yayınlar ise, ağırlıklı olarak insanların toplu halde maç izlediği alanlarda tercih edilir.

Süper Lig Derbi İzle

Ülkemizde şu anki tek Süper Lig yayıncısı olan beIN Connect, derbi maçlarında popülaritesini önemli ölçüde arttırmaktadır. Futbola olan ilgi, beIN’i tüm Türkiye’nin ekran başına kurulduğu dev maçların tek adresi haline getirdi. Aylık aboneliği olan her kullanıcıya ekstra ücret ödetmeden derbi yayınlarını sunan platform, yalnızca tek maçlık seçeneklerde ise derbi maçları daha yüksek ücretten kullanıcılara sunar. Ancak alınan ücretin karşılığı, derbi maçların yaşattığı heyecan sayesinde fazlasıyla alınmış olur.

2010’lu yıllara dek bu sistemi manuel olarak yürüten Digiturk grubu, dijital dünyanın hakimiyetinin görüldüğü bu dönemde ise online ortamda çözümler* üretmektedir. beIN Connect’in online uygulaması TOD TV’den kolayca alınabilen derbi paketleri ve aylık abonelikler, Süper Lig’de derbi keyfinin doyasıya yaşanmasının başlıca aracı olarak bilinir.

Eski Derbi Maçları İzle

beIN Connect’in manuel kanallarında, derbi haftalarında eski** maçlara sıkça rastlamak mümkün. Kanalın arşivinde yer alan ve geçmişte yayınladığı birçok tarihi eşleşme, fikstürde yer alan dev randevu öncesinde kullanıcılara sunulmaktadır. Derbilerin heyecanını 90 dakikaya sığdıramayan kullanıcılar da, beIN’in sunduğu bu imkanı fazlasıyla değerlendirir. Aynı uygulamayı TOD üzerinde de devam ettiren platform, geçmişteki maçların tek bir tıkla yüksek kalitede izlenmesini sağlamaktadır.

beIN Connect Online Maç İzle

Derbi maçları internet erişiminin olduğu herhangi bir alandan takip etmek mümkün. beIN’in canlı maç izle platformu TOD; kullanıcılarına kesintisiz bir derbi heyecanı yaşatmayı vaat eder. Haftanın her gününde birbirinden kritik maçları izleyiciyle buluşturan TOD, aynı zamanda kalitesi yüksek yerli ve yabancı dizileri de yayınlamaktadır. Orijinal içeriklere anında ulaşım imkanı veren beIN Connect online maç izle platformu, günümüzün en çok tercih edilen aplikasyonları arasındadır.

*Digiturk çözümleriyle ilgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Eski Maçları Nasıl İzlerim?

 

**Eski maç izleme seçeneklerini bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Eski Maçları Nasıl İzlerim?