beIN Connect Uygulaması Ücretli Mi?

Geride bıraktığımız son 10 yıl içerisinde internet üzerinden spor müsabakası izlemek oldukça popülerleşti. İzleyici sayısının artmasıyla birlikte online izleme platformları da çok daha başarılı performanslara imza atıyor. Dünya’da spora ilginin yüksek olduğu her ülkede yaşanan bu durum, elbette ki Türkiye’de de benzer bir şekilde yaşanmakta. Canlı maç izle sitelerinin ve uygulamalarının sayısı her yıl yaklaşık yüzde 50 oranında artmakta. Yasal veya yasal olmayan şeklinde ikiye ayrılan bu platformlar, kullanıcılarına teknolojinin sağladığı tüm imkanlar eşliğinde maç izleme deneyimi yaşatmaktadır.

Bu uygulamalar içerisinde en yaygın olanı ise, karasal yayın özelliğinin de olması sebebiyle beIN Connect’tir. 2000’li yılların başında Digitürk ismiyle Türkiye’de yayıncılığa başlayan kuruluş, beIN firmasının tüm operasyonu satın almasıyla birlikte isim değişikliğine gitmiştir. Spor alanında faaliyet gösteren beIN Sports kanalları ise, Süper Lig’deki tüm maçları yüksek kaliteyle izleyiciyle buluşturmaktadır.

Eski Maçları Nasıl İzlerim?

beIN Connect Canlı Maç İzle

beIN Sports’un öncülü niteliğinde olan Digitürk, önceki yıllarda ağırlıklı olarak manuel formatta maç yayını yapmaktaydı. Anten aracılığıyla yalnızca fatura usulü ödeme yapanlara yayınlarını sunan platform, 2010’lu yılların başlarında ise online formattaki yayınlara geçiş yaptı. İlk dönemlerde yalnızca web sitesi üzerinden ilerleyen bu süreç, günümüze doğru gelinirken akıllı telefon ve Smart TV teknolojisiyle buluştu. Teknolojinin gelişmesinin bir sonucu olarak, beIN uygulamasına tek bir tuşa basarak ulaşmak mümkün.

Birçok spor müsabakasının ülkemizdeki tek resmi yayıncısı olan beIN Connect, başta Süper Lig olmak üzere tüm müsabakalarda yüksek kalitede yayın garantisi verir. İnternet kapasitesinin sağladığı en yüksek yayın limitine ulaşan platform, sağladığı yüksek performans sayesinde online uygulama kullanıcılarının başlıca tercihi olmuştur.

beIN Connect Maç İzle Fiyatları

beIN Connect’in eğlence odaklı yayınları oldukça uygun fiyatlardan kullanıcılara ulaşır. Ayda yaklaşık 59 veya 79 TL’yi bulan fiyatlarla spor harici yayınlar izleyiciye sunulur. Ancak spor yayınlarında ücretlendirme farklıdır. beIN Connect’in Smart TV veya telefon uygulamasını kullanarak maç izlemek isteyen kullanıcılar, ayda 199 TL’ye varan fiyatlarla tüm maçlara ulaşabilirler. Anten aracılığıyla ulaşan yayınlardan çok daha uygun fiyatlara sunulan bu yayınlar, kullanıcıların abonelik veya uydu alıcısı bağlama gibi zahmetli işlerle uğraşmamasını sağlar.

Derbi Maçını Nasıl İzlerim?

TOD TV Uygulaması

beIN Connect’in bu yılın başından beri hizmete sunduğu TOD TV uygulaması, firmanın yeni dönemdeki stratejik hamlelerinden biri oldu. beIN’e ait olan spor ve spor dışı tüm içerikleri bir araya getiren TOD, beIN isminin kullanıcı nezdinde daha az kabul gördüğü tespitiyle ortaya çıktı. Dünya çapındaki birçok film ve diziyi de içerisinde barındıran uygulama, kullanıcıların alım yapması durumunda Süper Lig canlı maç izle seçenekleri ve daha pek çok spor olayını anında hizmete sunar.

Digiturk Müşteri Hizmetleri Nedir?