Digiturk Müşteri Hizmetleri Nedir?

Dünya’da futbolun popüler olduğu her ülkede, milenyumla birlikte maç izleme platformları ortaya çıktı. Belirli bir ücret karşılığında kullanıcılarına yerel seviyenin en üst ligini sunan bu platformlar, kullanıcıların futbol tüketimi için başvurduğu başlıca adresler haline gelmişti. 2010’lu yıllarda internetin gelişimiyle birlikte canlı maç izle sitelerinin sayısı epey yükseldi. Bu sayede kullanıcıların önemli bir kısmı ücretsiz maç izleme pratiği elde etti. Bir diğer kısmı ise tuttukları takımın gelir elde etmesi ve kaçak yayınlara başvurmamak adına canlı maç izle platformlarına abone olmayı sürdürdü.

Bu sürecin devamında yasal maç izleme platformlarının özellikleri de günümüz şartlarına uyum sağladı. Kullanıcı dostu arayüzlerle tasarlanan internet uygulamaları, bu platformların yeni versiyonunu tercih sebebi haline getirdi. Ülkemizde Digiturk’ün uzun yıllar devam ettirdiği online ve klasik formattaki Süper Lig yayınları, firmanın devir süreciyle birlikte beIN Connect’te kaldığı yerden devam ediyor. Süper Lig’in eski maçları* ve canlı yayınlarını arayanlar, bu platforma abone olarak anında ulaşabilmektedir.

Digiturk Canlı Maç İzle

2000’li yılların ilk günlerinden bu yana ülkemizde faaliyet gösteren Digiturk, 2010’lu yılların sonlarında ismini beIN Connect olarak güncelledi. İsim değişikliğinin sebebi, aynı adlı Katarlı yayın grubunun Digiturk’ü devralmasıdır. Günümüzde kamuya açık spor haberleri kanalı ve abonelik sistemli yayınlarıyla beIN Connect, futbol tutkunlarının başlıca maç izleme adresi olmuştur. Canlı maç izleme deneyimini en üst düzeyde yaşatmayı hedefleyen beIN, özellikle de online uygulamada sağladığı özellikler sayesinde kullanıcılarını memnun etmeyi başarır.

Günümüzün internet odaklı dünyasında klasik kablolu yayınların oranı gitgide azalmakta. Bu sayede internet yayıncılığının önemi de gün geçtikçe artmaktadır. Bu dünyaya adapte olamayanlar gün geçtikçe elenirken, adapte olanlar ise kendilerine yeni abonelikler elde etme fırsatı yakaladı. beIN dönemiyle birlikte online alanda gelişim gösteren Digiturk canlı maç izle uygulaması, kullanıcıların spor keyfini katbekat arttırmasıyla öne çıkar.

Digiturk Online İletişim

Digiturk döneminden bu yana devam eden müşteri hizmetleri servisi, firmanın adeta kurumsal kimliği olarak kullanıcıların zihinlerine yerleşti. Birçok kez abonelik satışı için Digiturk yetkilileriyle görüşmeler yapan vatandaşlar, yakın döneme dek kendilerine gelen bu çağrılardan çok sıkılmıştı. Günümüzde ise beIN’in arama süreçlerini minimum seviyeye indirdiği kabul edilmekte. Ancak beIN Connect’in kurumsal kimliğini taklit ederek arama yapan birçok dolandırıcı, kamuoyu nezdinde telefonla abonelik satışı ritüelinin devam ettiğini düşünür.

2024 yılına yaklaştığımız bu dönemde, beIN’in de online iletişime ağırlık verdiği görüldü. Digiturk müşteri hizmetleri olarak çalışan telefon hattı geçerliliğini korumakta. Ancak kullanıcıların büyük bir kısmının internet üzerinden alım yapması, beIN ile birlikte online iletişim pratiğinin ağırlık kazandığını gösterdi.

beIN Connect Smart TV Uygulaması

Akıllı televizyonların evlerde yaygınlaşmasıyla birlikte, canlı maç izle pratikleri de televizyonlarda yeniden ağırlığını gösterdi. Birkaç yıl önceye dek bilgisayarların televizyona kabloyla bağlanmasıyla oluşan bu pratik, son yıllarda ise televizyonların Smart TV uygulamaları sayesinde devam etmekte. Kumandada yer alan tek bir tuşla beIN Connect’in TOD TV uygulamasına ulaşan izleyiciler, burada Dünya’daki birçok popüler lige aynı anda ulaşabilmekteler. Ülkemizin ligi Süper Lig’in maçları ise, uygulamanın en baş köşesinde yer almaktadır.

*Eski maçlar ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Eski Maçları Nasıl İzlerim?