Kadınlar Dünya Kupası Canlı Maç İzle Programı – 22 Temmuz 2023

Avrupa futbolunda kulüplerin lig ve Avrupa kupalarındaki yarışı; kısa bir süre sonra yeniden izleyici karşısına çıkacak. Lig temposunun heyecanla beklendiği bu süreçte ise, ilk olarak milli maç takvimi devreye girmişti. Gelecekte milli takımlarında boy gösterecek genç yıldızlar, Avrupa U21 Şampiyonası’nda sahaya çıkmaya başladı. Bir yandan da UEFA Uluslar Ligi’nin kazananı ve EURO 2024’e katılmaya yakın görünen takımlar da bu dönemde belli oldu. İspanya’nın kazandığı kupa, Avrupa futbolunun heyecanını bir kat daha arttırdı. Avrupa U21 Şampiyonası ise, Uluslar Ligi’nin hemen ardından görücüye çıktı. U21 Şampiyonası sonrasında ise, kadın futbolunun bir numaralı organizasyonu olan Kadınlar Dünya Kupası maçlarıyla futbol heyecanı yeniden alevlendi.

Kadın futbolundaki birçok Avrupa devinin, bu alanda iddialı olan ABD’nin ve Güney Amerika devlerinin zorlu mücadelelere girdiği bu turnuvada; kadınlarda futbolun zirvesi belirlenecek. Milli Takımımız’ın bu yıl da katılım sağlayamadığı Kadınlar Dünya Kupası’nda, birçok dev ekibin önemli yıldızlarıyla boy gösterdiği biliniyor. Yeni jenerasyonlarına ve önemli yıldızlarına büyük umutlar besleyen Dünya devleri; bu turnuvada rüştünü ispat etme mücadelesi verecek. Futbolun yükselen alanı olarak görülen kadın futbolu, bu turnuvayla bir kez daha en kaliteli yıldızlarını görücüye çıkaracak.

Futbolun heyecanının takip edildiği başlıca adresler olan canlı maç izle siteleri, alt yaşların milli maçlar döneminde de oldukça aktif. Taraftarium, justin tv, jokerbet tv, penaltısports, alkolig sports gibi oluşumlar; tüm maçları ücretsiz olarak yayınlamakta. Kadınlar Dünya Kupası 22 Temmuz 2023 fikstürü, her zaman olduğu gibi canlı maç izle sitelerinde izleyiciyle buluşacak. Yaz aylarının futbol heyecanı, hem hafta içi hem de hafta sonu günlerinde canlı maç izle sitelerinde sizlerle!

ABD – Vietnam (04:00)

ABD: Naeher; Fox, Cook, Girma, Dunn; Sanchez, Sullivan, Horan; Smith, Thompson, Morgan

Vietnam: Kim Thanh; Thu Thao, Thu Thuong, Diem My, Thi Thu, Thi Loan; Bich Thuy, Thanh Nha, Thi Van, Nhu; Hai Yen

Zambiya – Japonya (10:00)

Zambiya: Nali; Belemu, Musase, Mweemba, Tembo; S. Banda, Katongo; Kundananji, G. Chanda, Mapepa; B. Banda

Japonya: Yamashita; Miyake, Kumagai, Minami; Shimizu, Hasegawa, Naomoto, Nagano, Endo; Ueki, Tanaka

İngiltere – Haiti (12:30)

İngiltere: Earps; Bronze, Bright, Greenwood, Carter; Stanway, Walsh, Toone; James, Hemp, Daly

Haiti: Theus; Surpris, Limage, Joseph, K. Louis; Jeudy, Pierre-Louis; B. Louis, Dumornay, Mondesir; Borgella

Danimarka – Çin (15:00)

Danimarka: Christensen; Sevecke, Ballisager, Boye, Veje; Hasbo, Holmgaard, Kuhl; Thomsen, Sorensen, Harder

Çin: Huan; Mengwen, Jiaxing, Wei, Qiaozhu; Shuang, Rui, Lingwei, Linyan; Shanshan, Jiahui