Milli Takım Dünya Kupası Eleme Maçları 8-11 Ekim

Yoğun lig programı ardından milli arar nihayet geldi çattı. Türkiye milli takım Dünya Kupası eleme maçları ile yeni bir futbol heyecanına daha yelken açıyor.

Türkiye grubundaki son 4 maçta sadece 1 galibiyet alabildi. Diğer maçlarda 2 beraberlik ve 1 mağlubiyetle kötü bir dönem geçirdi. Deplasmanda 6-1 yenildiğimiz Hollanda maç sonrası da Şenol Güneş ile yollar ayrılmıştı.

Yakın zamanda milli takım teknik direktörlüğü koltuğuna bize hiç de yabancı olmayana Almanya U-21 teknik direktörlüğü yapmış Stefan Kuntz getirildi. 58 yaşındaki teknik adam Almanya A-Milli futbol takımı teknik yönetim kadrosunda da az da olsa görev yaptı.

Milli takım 8 Ekim 2021 Cuma günü kendi evinde Norveç ile karşılaşacak. Deplasmanda 3-0’lık çok net bir skorla yenen Milliler bu maçtan kesinlikle galibiyetle ayrılmak zorunda. 6-1’lik Hollanda mağlubiyetini kendi evinde unutturmak isteyen milli takımda işlerin tekrar iyiye doğru gitmesi için bu maçın kazanılması önem arz ediyor. Rakip Norveç’de grupta 4 son maçta 3 galibiyet 1 beraberlik iyi performansıyla 2. sıraya yükselmiş bulunuyor. Onlarda bu konumlarını en azından sürdürmek isteyeceklerdir.

Türkiye -Norveç Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda?

türkiye - norveç dünya kupası eleme maçı

Türkiye -Norveç Dünya Kupası grup eleme maçı Türkiye saatiyle 21:45’de başlayacak. Maç Fenerbahçe’nin stadı olan Fenerbahçe Ülker stadyumunda oynanacak.

Türkiye – Norveç Maçı Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye Norveç maçı genel bilet satışı ise 4 Ekim 2021 Pazartesi günü saat 14.00’te başlayacak. Bilet satışlarında Passolig kart zorunluluğu aranmayacak. Türkiye Norveç bilet fiyatları:

1. Kategori için 100 TL
2. Kategori için 35 TL
3. Kategori için 15 TL

Türkiye – Letonya Dünya Kupası Eleme Maçı

Türkiye A-milli takımı gruptaki bir diğer maçını deplasmanda Letonya ile oynayacak. İlk maçta kendi evinde 3-3’lük skorla sürpriz bir sonuç alırken bu maçta deplasmanda bunu telafi etmek isteyecektir.

Letonya – Türkiye Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda?

11 Ekim 2021 Pazartesi oynanacak maç Türkiye için en az Norveç maçı kadar önemli olacak. Zira Norveç maçı sonrası oluşabilecek senaryolara göre maçın önemi daha da artabilir. Maç Türkiye saatiyle 21:45’de başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir