MLS Canlı Maç İzle Programı – 15-16 Haziran 2024

Avrupa futbolunda 2023-2024 sezonu sona erdi. Birçok dev ligde zirvenin sahibi değişirken, birçoğunda ise şampiyonluk serileri devam etti. Önümüzdeki sezon yaşanacak futbol heyecanına kadar tatile giren dev ekipler; Temmuz ayının sonlarında yeniden maç programlarındaki yerlerini alacak. Bu sürecin öncesinde futbolu özleyen geniş kitleler, ekranlarında futbolun yer alabilmesi adına birçok farklı organizasyonu deneme imkanı yakalayacak. Taraftarlar bir yandan EURO 2024 ile Avrupa futboluyla olan hasret giderirken, bir yandan da Dünya’nın birçok farklı ülkesindeki futbol organizasyonlarını deneyimleme imkanı bulacak. ABD futbolunun zirve ligi MLS, özellikle de Messi meraklılarını yeniden yayınlara toplayabilir.

Uzun yıllardır futbola büyük yatırımlar yapan ABD Futbol Ligi; yılın ilk günlerinde başlayan sezonunda da birbirinden ilginç sürprizlerin yaşanmasına olanak sağladı. Geçtiğimiz yıl Inter Miami’nin Lionel Messi’yi transfer etmesi; ligin yeni dönemde de spot ışıklarını üzerinde tutmak adına çaba göstereceğinin işareti niteliğindeydi. Dünya’nın en büyük iki yıldızından birini bünyesine katmayı başaran MLS; ortalarına gelinen sezonun geriye kalan sürecinde de şok sonuçlara vermeye aday gösteriliyor.

Futbolun heyecanının takip edildiği başlıca adresler olan canlı maç izle siteleri, Avrupa futbolunun tatile girdiği yaz döneminde de oldukça aktif. Taraftarium, justin tv, jokerbet tv, penaltısports, alkolig sports gibi oluşumlar; tüm maçları ücretsiz olarak yayınlamakta. ABD futbol ligi MLS’in 15-16 Haziran 2024 fikstürü, her zaman olduğu gibi canlı maç izle sitelerinde izleyiciyle buluşacak. Yaz aylarında uyku tutmayanlar için futbol heyecanı, canlı maç izle sitelerinde doyasıya yaşanacak! ABD, Brezilya, Kuzey Avrupa ligleri ve daha niceleri burada.

New York City – Columbus Crew (Cumartesi 02:30)

New York City: Freese; Gray, Tanasijevic, Risa, Ilenic; Sands, Parks; Fernandez, Rodriguez, Wolf; Martinez

Columbus Crew: Schulte; Moreira, Camacho, Cheberko; Farsi, Nagbe, Morris, Yeboah; Diego Rossi, Matan; Hernandez

Montreal – Salt Lake (Pazar 02:30)

Montreal: Sirois; Campbell, Corbo, Alvarez; Ruan, Wanyama, Saliba, Edwards; Duke, Yankov; Ibrahim

Salt Lake: MacMath; Brody, Glad, Vera, Katranis; Eneli, Ojeda; Crooks, Arango, Luna; Julio

Philadelphia – Inter Miami (Pazar 02:30)

Philadelphia: Semmle; Glesnes, Harriel, Makhanya; Mbaizo, McGlynn, Bedoya, Flach, Wagner; Donovan, Uhre

Inter Miami: Callender; Weigandt, Aviles, Kryvtsov, Alba; Redondo, Busquets, Bright; Campana, Afonso, Taylor

Toronto – Chicago Fire (Pazar 02:30)

Toronto: Gavran; Petretta, Long, Rosted; Franklin, Longstaff, Flores, Coello; Etienne; Insigne, Etienne

Chicago Fire: Brady; Arigoni, Souquet, Teran, Czichos, Dean; Gutierrez, Acosta, Herbers; Haile-Selassie, Cuypers