MLS Canlı Maç İzle Programı – 4-5 Temmuz 2024

Avrupa futbolunda 2023-2024 sezonu sona erdi. Birçok dev ligde zirvenin sahibi değişirken, birçoğunda ise şampiyonluk serileri devam etti. Önümüzdeki sezon yaşanacak futbol heyecanına kadar tatile giren dev ekipler; Temmuz ayının sonlarında yeniden maç programlarındaki yerlerini alacak. Bu sürecin öncesinde futbolu özleyen geniş kitleler, ekranlarında futbolun yer alabilmesi adına birçok farklı organizasyonu deneme imkanı yakalayacak. Taraftarlar bir yandan EURO 2024 ile Avrupa futboluyla olan hasret giderirken, bir yandan da Dünya’nın birçok farklı ülkesindeki futbol organizasyonlarını deneyimleme imkanı bulacak. Copa America ile Messi tutkunları yeniden ekranlarda. Ancak buna rağmen kulüp futbolunu özleyenler, MLS’in birçok maçını takip etmeyi sürdürüyor.

Uzun yıllardır futbola büyük yatırımlar yapan ABD Futbol Ligi; yılın ilk günlerinde başlayan sezonunda da birbirinden ilginç sürprizlerin yaşanmasına olanak sağladı. Geçtiğimiz yıl Inter Miami’nin Lionel Messi’yi transfer etmesi; ligin yeni dönemde de spot ışıklarını üzerinde tutmak adına çaba göstereceğinin işareti niteliğindeydi. Dünya’nın en büyük iki yıldızından birini bünyesine katmayı başaran MLS; ortalarına gelinen sezonun geriye kalan sürecinde de şok sonuçlara vermeye aday gösteriliyor.

Futbolun heyecanının takip edildiği başlıca adresler olan canlı maç izle siteleri, Avrupa futbolunun tatile girdiği yaz döneminde de oldukça aktif. Taraftarium, justin tv, jokerbet tv, penaltısports, alkolig sports gibi oluşumlar; tüm maçları ücretsiz olarak yayınlamakta. ABD futbol ligi MLS’in 4-5 Temmuz 2024 fikstürü, her zaman olduğu gibi canlı maç izle sitelerinde izleyiciyle buluşacak. Yaz aylarında uyku tutmayanlar için futbol heyecanı, canlı maç izle sitelerinde doyasıya yaşanacak! ABD, Brezilya, Kuzey Avrupa ligleri ve daha niceleri burada.

Columbus – Nashville (Perşembe 01:30)

Columbus: Schulte; Moreira, Camacho, Amundsen; Farsi, Zawadzki, Nagbe, Arfsten; Ramirez, Hernandez, Rossi

Nashville: Willis; Bauer, Zimmermann, Maher, Lovitz; Davis, Yearwood; Boyd, Mukhtar, Surridge; Bunbury

New York City – Montreal (Perşembe 02:30)

New York City: Freese; Ilenic, Martins, Risa, O’Toole; Sands, Perea; Fernandez, Rodriguez, Ojeda; Martinez

Montreal: Sirois; Campbell, Corbo, Sosa; Ruan, Duke, Saliba, Edwards; Yankov, Martinez; Ibrahim

Charlotte – Inter Miami (Perşembe 02:30)

Charlotte: Kahlina; Byrne, Malanda, Tuiloma, Lindsey; Bronico, Westwood; Abada, Tavares, Vargas; Agyemang

Inter Miami: Callender; Fray, Aviles, Allen, Alba; Redondo, Busquets; Gressel, Cremaschi, Taylor; Campana

Los Angeles Galaxy – Los Angeles FC (Cuma 05:30)

Los Angeles Galaxy: McCarthy; Yamane, Caceres, Yoshida, Aude; Delgado, Cerrillo; Pec, Puig, Paintsil; Joveljic

Los Angeles FC: Lloris; Palencia, Murillo, Chanot, Hollingshead; Duenas, Sanchez, Atuesta; Bogusz, Martinez, Bouanga