MLS Canlı Maç İzle Programı – 5 Temmuz 2023

Avrupa futbolunda 2022-2023 sezonu sona erdi. Birçok dev ligde zirvenin sahibi değişirken, birçoğunda ise şampiyonluk serileri devam etti. Önümüzdeki sezon yaşanacak futbol heyecanına kadar tatile giren dev ekipler; Temmuz ayının sonlarında yeniden maç programlarındaki yerlerini alacak. Bu sürecin öncesinde futbolu özleyen geniş kitleler, ekranlarında futbolun yer alabilmesi adına birçok farklı organizasyonu deneme imkanı yakalayacak. Kuzey ve Güney Amerika ile Kuzey Avrupa’daki futbol yolculukları, yaz aylarında da tüm hızıyla sürüyor. Ayrıca U21 Avrupa Şampiyonası ve Gold Cup da, uluslar arası futbol rekabetini devam ettiriyor.

Uzun yıllardır futbola büyük yatırımlar yapan ABD Futbol Ligi; yılın ilk günlerinde başlayan sezonunda da birbirinden ilginç sürprizlerin yaşanmasına olanak sağladı. Geçtiğimiz günlerde Inter Miami’nin Lionel Messi transferini açıklaması ise; ligin yeni dönemde de spot ışıklarını üzerinde tutmak adına çaba göstereceğinin işareti niteliğindeydi. Dünya’nın en büyük iki yıldızından birini bünyesine katmayı başaran MLS; ortalarına gelinen sezonun geriye kalan sürecinde de şok sonuçlara vermeye aday gösteriliyor.

Futbolun heyecanının takip edildiği başlıca adresler olan canlı maç izle siteleri, Avrupa futbolunun tatile girdiği yaz döneminde de oldukça aktif. Taraftarium, justin tv, jokerbet tv, penaltısports, alkolig sports gibi oluşumlar; tüm maçları ücretsiz olarak yayınlamakta. ABD futbol ligi MLS’in 5 Temmuz 2023 fikstürü, her zaman olduğu gibi canlı maç izle sitelerinde izleyiciyle buluşacak. Yaz aylarının futbol heyecanı da canlı maç izle sitelerinde sizlerle! ABD, Brezilya, Kuzey Avrupa ligleri ve daha niceleri burada.

Orlando City – Toronto (02:30)

Orlando City: Gallese; Smith, Schlegel, Jansson, Santos; Araujo, Cartagena; Angulo, Torres, Ojeda; McGuire

Toronto: Ranjitsingh; Marshall-Rutty, O’Neill, Mabika, Petretta; Kaye, Servania; Thompson, Bernardeschi, Insigne; Sapong

Inter Miami – Columbus Crew (02:30)

Inter Miami: Callender; Taylor, Kryvtsov, Fray, Allen; Ruiz, Arroyo; Cremaschi, Pizarro, Robinson; Martinez

Columbus Crew: Schulte; Zawadzki, Moreira, Amundsen; Farsi, Nagbe, Matan, Yeboah; Zelarayan; Ramirez, Hernandez

FC Dallas – DC United (03:30)

FC Dallas: Paes; Jesus, Ibeagha, Tafari, Farfan; Lletget, Quignon, Cerrillo; Junqua, Ferreira, Kamungo

DC United: Miller; Hines-Ike, Williams, Pines; Najar, Durkin, O’Brien, Santos; Dajome, Benteke, Klich

LA Galaxy – Los Angeles FC (05:30)

LA Galaxy: Bond; Calegari, Leerdam, Mavinga, Edwards; Delgado, Brugman, Puig; Costa, Judd, Boyd

Los Angeles FC: McCarthy; Hollingshead, Maldonado, Chiellini, Palacios; Cifuentes, Sanchez, Crisostomo; Vela, Bouanga,