Türkiye – Macaristan Maçı Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Bugün itibariyle yeniden başlayacak UEFA Uluslar Ligi, 10 maçla start alıyor. Aralarında Almanya – İspanya gibi dev bir eşleşmenin de olduğu bu maçlar, Avrupa’nın en büyük ulusal takımlarını da bir araya getirecek. Önümüzdeki günlerde oynanacak Hollanda – İtalya, Portekiz – Hırvatistan ve Fransa – Hırvatistan maçlarının da bulunduğu bu turnuva; ilk milli takım arasından itibaren önemli milli maçların sahnesi olmaya başlayacak.

Milli Takım’ımızın UEFA Uluslar Ligi yolculuğu da bu akşam itibariyle Macaristan maçıyla başlıyor. Sivas’taki Yeni 4 Eylül Stadı’nda oynanacak bu mücadele, pandemi şartları nedeniyle seyircisiz olarak gerçekleştirilecek. Bugünkü maçta sahada yer alması beklenen, Türkiye ve Macaristan’ın ilk 11’leri şu şekilde:

Türkiye: Mert Günok, Zeki Çelik, Merih Demiral, Çağlar Söyüncü, Umut Meraş, Mahmut Tekdemir, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Cengiz Ünder, Burak Yılmaz, Hakan Çalhanoğlu

Macaristan: Gulacsi, Bese, Lang, Orban, Fiola, Patkai, A.Nagy, Simon, Szoboszlai, Sallai, Szalai

Avrupa Şampiyonası elemeleri itibariyle performansı büyük bir ivme gösteren Milii Takım’ımız, UEFA Uluslar Ligi’nde de bu performansı nedeniyle favori konumunda. Son yıllarda oluşan oyuncu havuzunun, Avrupa’nın büyük takımlarında boy göstermesiyle birlikte göz önünde bulunan ülke takımlarından biri olan Türkiye; B Ligi’nden A Ligi’ne çıkması beklenen ülkeler arasında yer almakta.

Canlı Maç Yayını Hangi Kanalda?

Başta Türkiye – Macaristan maçı olmak üzere, bugün oynanacak 10 maçın 9’u saat 21:45’te başlayacak. Milli Takım’ımızın maçına, TV ekranlarında TRT 1 ev sahipliği yapacak. Ancak milli maçla kesişmesi nedeniyle, diğer maçların yayınlarına TV ekranlarında ulaşılamamakta. Maç heyecanını birden fazla ekrandan, bolca maçla takip etmek isteyenler için internetten canlı maç izleme siteleri öncelikli olarak tercih edilebilir.

İnternet üzerinden yayın yapan maç izleme platformlarında; Türkiye yayınları haricinde de pek çok farklı kaynak bulunabilmektedir. Bu nedenle, hiçbir maçın yayınını kaçırmadan izleme şansınız doğabilir. Ancak bu fırsatı yakalayabilmek için, tüm Dünya yayınlarına hakim olan ve onları anında sitesine yansıtan platformları tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca yayınlarını donmadan ve HD kalitede sağlayabilen, reklamlarla siz izleyenleri yormayan siteler; aradığınız maçın yayını her sitede bulunuyorsa, ilk tercih sebepleriniz olmalıdır.

Bugün oynanacak Almanya – İspanya, yarınki Hollanda – Polonya, cumartesi oynanacak Portekiz – Hırvatistan, pazartesi akşamının favori maçı Hollanda – İtalya ve salı günü 2018 Dünya Kupası finalistlerinin karşı karşıya geleceği Fransa – Hırvastistan maçlarını da; keşfettiğiniz yüksek kaliteli, reklamsız ve her yayına hakim olan web sitesinden takip etmeniz gerekecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir