Yüksek Oranlı Kuponlar Nasıl Hazırlanır Benzersiz Yöntemler

Yüksek oranlı kuponlar nasıl hazırlanır sorusu bahis ve iddaa oynayanlar için en fazla cevabı aranan konu başlığı olarak ön plana çıkar. Bunun en önemli nedeni düşük kupon bedelleriyle kazanılmak istenilen büyük ikramiyelerdir.

Yüksek oranlı kuponlar nasıl hazırlanır rehberimizdeki yöntemlerle sizler de düşük yatırımlar yaparak yüksek oranlı kuponlarla yüksek kazançlar elde edebileceksiniz. Öncelikle bu yöntemlerin ve taktiklerin %100 garanti vermediğini bilmenizi isteriz. Burada asıl amacımız analiz teknikleriyle maçları eleyip uygun maçları seçebilmektir.

Peki bunun tam olarak taktiği nedir? Banko tahminlerden oluşan çoklu kuponlar mı? Yoksa az maç yüksek oran mı? Her ne kadar herkesin yol ve yöntemleri farklı olsa da aklın yolu her zaman birdir. Hal böyle olunca da ortasını bulmak en akıllı yöntemdir.

Yüksek Oranlı Kuponlar Nasıl Hazırlanır

Yüksek oranlı kupon hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?

Oranlarınızı ve yatırdığınız tutarı sürekli olarak birbirine yakın tutmak, kar-zarar tablonuzu daha basit çıkarmanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki şans oyunlarında kazanmanın en etkin yolu sabırlı olmaktan geçer.

IY/MS ‘li kuponlarınızda 1/2 ya da 1/X tahminlerine yer vererek boşa hayaller kurmayın. Şans dediysek de bu kadar körü körüne oynamayın. Daha çok X/2 ya da HMSX gibi tahminlerini analiz edip seçmeye çalışın. Yılların bize verdiği tecrübe şunu göstermiştir ki, uzmanların çoğunun oluşturduğu yüksek oranlı kuponlarda tercihleri X/2, HMSX gibi tahminler olmuştur.

Bu konuda da sürekli deplasman ekibinden yana şansınızı kullanmak daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Mücadele mertebesinin yüksek olduğu liglerde favori olan deplasman takımları genelde bir gol farkla kazanmaktadır. Bu da özellikle HMSX gibi tercihlerinizde size fazlasıyla yardımcı olur.

Yüksek oranlı kuponlar nasıl hazırlanır rehberinde şimdi biraz da liglerden bahsedelim.

Bu konuda ikinci liglere hiç güvenmeyin, ancak kuzey ülkelerindeki liglerde sert geçen kış aylarından dolayı maçlarda  yine fazlaca gol olmaz ve genelde ilk yarıları beraberlikle biter. Fakat bu tip liglerde deplasman ekibi favori de olsa oranı 1.90-2.10 arasında değişir ve bu maçlar genellikle berabere biter.

Bunu oran şikesi olarak görmemeniz de fayda var, ancak şu bir gerçektir ki; favori gösterilen deplasman takımına anlamsız yere 1.90-2.10 gibi oranlar verildiyse, o maçın berabere bitme olasılığı çok yüksektir. Biraz risk alarak yüksek oranlı kuponlar hazırlamanızda bu ince noktayı da dikkate alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir